14. - 15. září 2024 se hrálo v Harrachově Mistrovství republiky mládeže v rapid šachu. Tohoto mistrovství se zúčastnila i hráčka našeho šachového oddílu Pavlína Škrabolová, která se na toto mistrovství kvalifikovala z pozice vítězky krajského přeboru turnajů Grand Prix Zlínského kraje. Pavlínka hrála v kategorii D 14, ve které startovalo celkem 24 děvčat. Naše šachistka byla nasazena v turnaji jako 20. hráčka, ale svým výkonem mile překvapila, když na turnaji uhrála 4 body z devíti partií a umístila se na 15. místě. Zajímavé je, že 3 vítězné partie hrála černými kameny. Po 7. kole byla Pavlínka se čtyřmi body v první polovině na výsledkové listině a v posledních dvou kolech hrála partii s velmi silnými šachistkami a obě partie prohrála. Celkový výsledek je ovšem velmi dobrý, což dokazuje také její turnajový výkon 1493 bodů. Pavlínka navázala na velmi dobrý výkon z posledního turnaje v Ludslavicích, kde se jí také mimořádně dařilo. Na mistrovství byly s Pavlínkou její rodiče a sestra a ti také měli všichni radost z jejího úspěchu. Škoda jen, že na turnaji nemohla být Šárka Kyjovská z důvodu záplav, které postihly celou naši republiku. Šárinka vyhrála sérii turnajů Grand Prix Zlínského kraje a také se kvalifikovala na Mistrovství republiky v rapid šachu v kategorii D 10.