Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 18 našich šachistů, z toho bylo 13 chlapců a 5 děvčat. Turnaj hrálo celkem 92 šachistů. Hned na úvod bych chtěl zdůraznit, že i když jsme tentokrát nestáli na stupních vítězů, byl jsem s výkonem většiny hráčů velmi spokojený. Chválím všechny šachisty, kteří uhráli 3,5 a více bodů. Nejlepším našim hráčem byl Toník Valenta, který uhrál 5,5 bodu ze sedmi partií a jeho výkon lze ohodnotit 1498 elo body, Toník hrál opravdu fantasticky. Ještě více mě překvapil Adam Lednický, který také uhrál 5,5 bodů a měl výkon 1470 bodů. U Adama pozoruji výrazní zlepšení, jeho výsledek mě moc potěšil. Dobře hrál i Andrij Leonovec, který uhrál 5 bodů, Jirka Hýža 4,5 bodů, také Maxmilián Šumbera, Martin Vrána a Šimon Drábek uhráli 4 body. Pěkný výkon předvedly naše děvčata Pavlínka Škrabolová a Anetka Coufalová, obě uhrály 3.5 bodu. Toník Valenta a Pavlínka Škrabolová obsadili ve svých kategoriích 4.místo a odvezli si oba z turnaje pomyslnou "bramborovou medaili" a to je opravdu parádní výsledek v tak velké konkurenci. Výsledky ostatních šachistů najdete na odkaze dole. Děkuji za vzornou reprezentaci všem šachistům, tedy i těm, které jsem nejmenoval, jste příkladem pro ostatní šachisty. První turnaj za náš oddíl odehráli Petr Novotný a Pavel Dubina, kteří byli do naše oddílu zaregistrováni teprve nedávno. Děkuji ještě jednou všem rodičům za pomoc s dopravou na turnaj, jste skvělí, jsem rád, že si vzájemně pomáháme.

Chess-Results Server Chess-results.com - 15. ročník mezinárodního šachového turnaje